מדרסים

רגע לפני שאתם נכנסים למכון אורתופדי-
הנה כל מה שאתם חייבים לדעת על מדרסים

תוכן עניינים:

רגע לפני שאתם נכנסים למכון אורתופדי- הנה כל מה שאתם חייבים לדעת על מדרסים

תחום המדרסים התפתח מאד וכל מי שנדרש לרכוש את המוצר הזה חש לעתים בלבול נוכח המבחר הרחב והידע המצומצם שיש בידי צרכני המדרסים. אז בדיוק כדי להקל מעט על תחושת האי וודאות ערכנו רשימה של כל מה שחשוב לדעת על מדרסים.

למה חשוב להתאים מדרסים איכותיים?

חשוב להבין עד כמה חיוניים המדרסים לאיזון של הגוף שלנו ומדרס טוב שמותאם בצורה נכונה עשוי לשפר את איכות החיים שלנו. מחירי המדרסים מושפעים מגורמים כמו מנח כף הרגל, סוג החומר שממנו הם עשויים, תקופת האחריות, כמות השכבות, משקל המדרסים, מידת ההתאמה בין המדרס לסוג הנעל ועוד.

קחו למשל מי שנוהגים ללכת עם נעליים אלגנטיות - במקרים אלו מכון המדרסים יידרש לייצר מדרס צר שיתאים לנעליים וגם יעניק תמיכה ומענה לבעיות האורתופדיות שלכם. עם זאת חשוב להדגיש שלא כל בעיה תוכל להיענות עם מדרס אלגנטי. ככלל, ככל שהבעיה מורכבת וכוללת יותר פתולוגיות, יידרש מכון המדרסים ליצור מדרס באיכות גבוהה שיעניק תמיכה ומענה כולל יותר מה שכמובן יבוא לידי ביטוי במחיר.

מה משפיע על המחיר?

פרמטר אחד קשור כמובן למקום שבו התאימו לכם מדרסים. משום שמדובר באביזר רפואי לכל דבר חשובה המקצועיות של הטכנאי המאבחן וכן מידת המקצועיות של צוות במכון המדרסים. היבט אחר שמשפיע על המחיר הוא זמן העבודה. מכון מקצועי שמשקיע זמן לכל התאמה ייגבה מן הסתם מחיר גבוה יותר לעומת מכון שמקדיש לכל מטופל זמן קצר בלבד. מול כל הפרמטרים הללו חשוב לזכור שמחיר גבוה אינו ערובה לכך שהמדרס שקיבלתם הוא אכן איכותי.

מה חשוב לבדוק במכון המדרסים?

בעת התאמת מדרסים חשוב להקפיד לקבל ייעוץ מכמה מכונים מקצועיים. מה שחשוב לבדוק בעת ההגעה למכון הוא הידע של הצוות באנטומיה ופיזיולוגיה - שאלו כמה שיותר שאלות על כך ואל תסתפקו בתשובות מתחמקות. 

בנוסף, אם אתם עושים מדרסים בהתאמה מגבס חשוב לוודא שאתם מקבלים את הגבס בסיום התהליך. אם סירבו להעניק לכם את הגבס כדאי לחשוד באמינות המכון ובייצור שלא נעשה על פי החוק. יתר על כן, חוות דעת יכולות להיות אמצעי חשוב למציאת מכון מומלץ ומקצועי. לבסוף חשוב לוודא שהמכון שבחרתם עורך מעקבים ומבצע בדיקות תקופתיות מדי כמה חודשים כדי לבחון את עמידות והתאמת המדרסים. 

ככלל התאמת מדרסים מקצועית מחייבת התחשבות במנח כף הרגל והפתולוגיות שגורמות לבעיות האורתופדיות. לכם הצעת מחיר לעולם מחייבת בדיקה פיזית ולא יכולה להינתן בטלפון.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

לכל שאלה השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם!