מדרסים לילדים

מה חשוב שתדעו על מדרסים לילדים?

תוכן עניינים:

מה חשוב שתדעו על מדרסים לילדים?

הבריאות של הילדים שלנו היא ללא ספק הדבר החשוב ביותר ואנחנו ההורים עושים הכל כדי להעניק להם מצע תקין להתפתחות רגשית וגופנית תקינה. ילדים אוהבים לרוץ, לקפוץ ולנתר ואם הם מתקשים בכך יש לכך השפעות חברתיות משמעותיות. כהורים עלינו לשים לב מה הגורם לכך ואם מדובר בתופעה פיזיולוגית חשוב לפנות לייעוץ עם אורתופד מקצועי מוסמך.

מה החשיבות של מדרסים לילדים?

מדרסים עשויים לשפר ולתת מענה הולם לבעיות שונות החל מתיקון מבנה השלד ועקמת בעמוד השדרה, המשך בטיפול בכאבי גדילה והפחתתם על ידי המדרסים וכלה במתן מענה לבעיות כמו פלטפוס, הליכה על קצות האצבעות או קריסה פנימית או חיצונית של כפות הרגליים כך שההליכה וגדילת הרגליים תהיה בזווית הנכונה.

מדרסים בזול- שווה?

קלישאה נכונה אומרת "איני עשיר מספיק כדי לקנות בזול" והמשמעות היא שיש מוצרים שלא כדאי לקנות בזול משום שהם עלולים להוביל להוצאות גבוהות בהרבה בהמשך. משפט זה נכון במיוחד לתחום הרפואה וספציפית בהקשר של התאמת מדרסים. מחיריהם של מדרסים לילדים או למבוגרים עלולים להיות גבוהים ומושפעים מפרמטרים שונים כמו מקצועיות המכון, איכות החומרים שמהם נבנה המדרס, זמן העבודה וכמובן מגוון, היקף וחומרת הבעיות שבגינן יש להשתמש במדרסים. 

המחיר הוא לא הפקטור היחידי

עם זאת, המחיר הגבוה אינו הערובה היחידה לכך שהתאמת מדרסים לילדים בצורה מקצועית ואמינה. חשוב לשים לב למעקבים שמבצע המכון האורתופדי, לזמן שמושקע בהתאמת המדרסים ואם בחרתם מדרסים מגבס בקשו לקבל את תבנית הגבס כדי לוודא שנעשתה התאמה בשיטות המקובלות ובאופנים הידועים. 

בהתאמת מדרסים לילדים או למבוגרים חשוב לשים לב לאיכות המוצר ולא להתפתות לקנות מוצר זול ולא אמין, אחרי הכל הרגליים שלנו נושאות אותנו ממקום למקום ונושאות את כל משקל גופנו. 

הדבר חשוב במיוחד כאשר מדובר על ילדים שאיכות המדרס עשויה להשפיע על מנח הרגל באופן משמעותי ועל כיוון הצמיחה שלה ומכאן חשיבות ההתאמה המקצועית. 

התאמה אישית ומקצועית

כאמור ענף המדרסים הוא מגוון ביותר ולא מעט צרכני מדרסים לילדים או למבוגרים חשים בלבלול רב. משום שמדרסים ממלאים תפקיד משמעותי באיזון הגוף ובקרב ילדים תפקידם משמעותי עוד יותר, חשוב לבצע התאמה במקום שמבטיח התאמה מקצועית ומושלמת.
הילדים מתלוננים על כאבים ברגליים? מסורבלים? עומדים בזווית לא מאוזנת? הגיע הזמן לשקול להתאים מדרסים לילדים. בחור במכון מקצועי שיעניק לכם ייעוץ מקצועי ומענה הולם על שאלות כדי להבטיח צמיחה נכונה של כף הרגל וגדילה טובה של ילדיכם.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

לכל שאלה השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם!