מדרסים לדורבן

מה אתם צריכים לדעת על מדרסים לדורבן?

תוכן עניינים:

מה אתם צריכים לדעת על מדרסים לדורבן?

כף הרגל שלנו נושאת משקל עצום. היא מחזיקה את כל הגוף שלנו, וכאשר אנחנו עומדים שעות על גבי שעות היא זו שמאפשרת לנו לפזר את משקל הגוף באופן תקין. כף הרגל מורכבת מהמון שרירים ועצמות קטנות וכל מנח לא מאוזן או עומס על שריריה עלול להוביל לכאבים או לתופעות כמו דורבן בכף הרגל.

מה זה דורבן?

דורבן הוא תופעה מטרידה במיוחד שמלווה בכאב חד ודוקר באזור העקב. תחושה זו עלולה להתגבר אפילו אחרי מנוחה ומי שסובל מהבעיה מתאר דקירה חזקה שחש בצעד הראשון מיד עם הקימה בבוקר. בשפה המקצועית דורבן הוא דלקת ברצועה הפלנטרית שנובעת מסיבות שונות ובהן עלייה במשקל, גיל או חוסר בפעילות גופנית. 

דורבן עלול להופיע בכף רגל אחת או בשתי כפות הרגליים והוא נחשב שכיח למדי. ככל שהעומס על כף הרגל גבוה יותר כך גדל הסיכון ללקות בדורבן. במקרים רבים בעקבות הדלקת נוצר גוש קשיח ומסויד שממוקם סמוך לעמם העקב. בבדיקה ידנית אפשר לחוש אותו והוא הסיבה לשם העממי של התופעה- דורבן.

איך מטפלים בדורבן?

יש כמה דרכים לטפל בדורבן, והטיפול הקיצוני יותר הוא ניתוח שבו מנסרים את הגוש הקשיח ומשחררים את הרצועה הפלנטרית. מנגד ישנם פתרונות חלופיים כמו למשל מדרסים שמותאמים אישית. מדרסים לדורבן צריכים להיות מדרסים בהתאמה אישית שתוכננו כך שיעניקו מענה לבעיה של דורבן בעקב כף הרגל. המענה ניתן בזכות האפשרות ליצור מבנה ייחודי בסביבת הדורבן כך שיפחת העומס על האזור והלחץ על נקודת הכאב ירד משמעותית. 

מה מספר מי שטופל על ידי מדרסים לדורבן?

באופן מידי מתארים מטופלים מורגשת הקלה בכאב עם השימוש באותם מדרסים לדורבן. זה מקנה למטופלים אפשרות לשוב לשגרת חיים תקינה, לדרוך על כף הרגל בצורה תקינה וכמובן להימנע מהכאבים העצומים והחדים. בהמשך הדורבן כמעט ונעלם והבעיה למעשה נפתרת!

מה חשוב לבדוק בעת התאמת מדרסים לדורבן?

כדי להבטיח התאמת מדרסים לדורבן חשוב לוודא שאתם מבצעים התאמת מדרסים במכון מקצועי ומוסמך. ראשית, חשוב לוודא שמי שמתאים את המדרסים הוא בעל ידע והכשרה מתאימים ובנוסף שהוא בעל ניסיון בהתאמת מדרסים לדורבן. שנית, שימו לב שההתאמה מתבצעת לאורך זמן ובתהליך ארוך שבו אתם יכולים להיות בטוחים שקיבלתם מענה אישי ומותאם לבעיה שלכם. 

שלישית, אל תתפתו למבצעים זולים- במרבית המקרים המוצר שתקבלו לא יהיה משביע רצון. רביעית, שימו לב לאיכות החומרים שבהם משתמשים ווודאו שהם המתאימים ביותר עבורכם. מומלץ להתייעץ עם כמה מכונים ולהחליט לאחר שקיבלתם מענה מכולם. חשוב מכל וודאו שהמכון יזמין אתכם למעקב ובדיקה בהמשך כדי לוודא התאמה מיטבית של המדרס. 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

לכל שאלה השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם!