אורתומד
ORTHOMED

Orthomed הוא מכון אורתופדי מקצועי שמתמחה בהתאמה אישית של אביזרי תמיכה ומכשירי עזר שונים דוגמת מדרסים, חגורות גב לעקמת (סקוליוזיס), סדים ארוכים לגפיים תחתונות וסדים לגפיים עליונות. המכון עובד עם מבוגרים וילדים בכל הגילאים ומעניק תמיכה וליווי בהתאמה אישית תוך התבססות על הצרכים האישיים של כל מטופל ובהתאם למצבו הרפואי.

הכירו את צוות אורתומד המקצועי.
בצוות המכון נמנים מיטב אנשי המקצוע:

אלעזר ניאזוב | אורתוטיסט מוסמך

אלעזר ניאזוב, אורתוטיסט מוסמך בעל 20 שנות ניסיון בתחום האורתוטיקה והמכשירים האורתופדים שמתמחה במדרסים בהתאמת אישית והתאמת חגורת גב בשיטת ריגו שנו לעקמת בילדים. ההכשרה המקיפה של אלעזר מאפשרת לו להתאים לכל מטופל את הפתרונות המתקדמים והטובים ביותר לפי צרכיו תוך יצירת איזון בין אמפתיה ומקצועיות בטיפול. כתוצאה מכך עבודתו מאופיינת במקצועיות ואיכות. אלעזר דובר חמש שפות בהן כולל גרמנית, עברית, אנגלית ורוסית ומגלה בעבודתו סבלנות רבה כלפי כל מטופל.

רבקה ניאזוב | מרפאה בעיסוק מוסמכת​

רבקה ניאזוב, עולה מארצות הברית ומרפאה בעיסוק מוסמכת  בעלת ניסיון רב בשיקום גריאטרי בתחום האורתופדיה. במסגרת עבודתה בOrthoMed  מסייעת רבקה ביישום הפתרונות האורתופדיים המותאמים תוך רגישות וחמלה שמעניקים מעטפת נוספת פן נוסף לטיפול המבוצע במכון OrthoMed.

אורתומד – כשאיכות פוגשת שירות

כמכון אורתופדי מקצועי אנו מאמינים בחשיבות של מתן שרות איכותי בקנה מידה עולמי שתואם את מיטב המכונים באירופה ובמדינות המערב כאן בישראל. שביעות הרצון של הלקוחות ורווחתם הפיזית עומדת בבסיס החזון שלנו ומשמשת נר לרגלינו. לקוחות Orthomed מקבלים שירות ממיטב אנשי המקצוע בדגש על שיטות עבודה חדשניות וייחודיות, מקצועיות גבוהה ושימוש בחומרים איכותיים תוך הקפדה על דיוק ואיכות.

קופות חולים